Стиль та функціоналтність - найкраще поєднання для кухні

   Вітаю. Продовжуємо тішити вас цікавими та корисними статтями. Як і обіцяла, продовжуємо тему аксесуарів для кухні. А саме - баночок, пляшечок і тому подібного.
   Ринок заполонила величезна кількість ємностей для зберігання продуктів. Тут є і стійки для спецій, і банки для сипучих,  пляшки, дифузори для рідин, різноманітні розпилювачі та набори з ними. Важливо розділити ці продукти на два зовсім різні напрямки використання: щоденне функціональне та медійне.
   У першому випадку ємності та набори, які передбачають візуальне розрізнення тих чи інших продуктів будуть значно зручнішими. Інакше гарненько організований простір забезпечить вас грою в рулетку щоразу, коли потрібно буде знайти щось конкретне. І вам доведеться власноруч позначати баночки, що може зіпсувати їх зовнішній вигляд. Чудовим варіантом є стильні прозорі товари та набори зі стікерами. Виключенням є сезонні чи тематичні ємності, які усім своїм виглядом натякають на вміст.
   Блогерам же важливіше забезпечувати гарну картинку в кадрі. Тому ідеальними є керамічні чи порцелянові стилізовані набори, різноманіття кольорів та форм яких просто вражає.
   Повертаючись до ємностей для щоденного використання, відчуваю потребу звернути вашу увагу на якість матеріалів. На жаль, далеко не всі розповсюджені вироби є безпечними для здоров'я. 

   Наприклад - меламін, посуд з якого заполонив ринок України. Він є досить дешевим, через що користується попитом, але продавці уникають попереджень про його токсичність та негативний вплив на організм людей, тварин і усього живого. Барвники, що використовуються при його виробництві, часто містять важкі метали, такі як свинець. А при нагріванні меламін виділяє токсичні, алергенні, канцерогенні та мутагенні речовини.
   Якщо ви надаєте перевагу пластиковим ємностям, - раджу звертати увагу на маркування матеріалу, його цільове призначення та рекомендації по використанню. Здається, що це буденна річ, проте маю нагадати.
   Кришка банки не менш важлива, а невдалі матеріали чи виконання цього елементу зіпсують виріб або значно скоротять термін його використання. Якщо вона металева - обирайте з нержавіючої сталі, якщо бамбукова - звертайте увагу на однорідність та цілісність структури, якщо пластикова - на його якість та різьбу. Краще обирати ущільнені варіанти, щоб ізолювати продукти від сторонніх запахів, вологи, тощо.
   Величезну популярність мають обертові стійки для приправ. Однак, вони займають чимало місця, а дешевші варіанти з часом можуть мати неохайний вигляд. Адже такі стійки є легкою здобиччю іржі, у щілинах накопичується бруд, поверхня не є стійкою до подряпин. А кількість комірок завелика для звичайного користувача, у більшості випадків. Рекомендую звернути увагу на компактні підвісні чи настільні пластикові органайзери. За ними легко доглядати, що дозволяє підтримувати гарний зовнішній вигляд.
   Бережіть себе, свій простір та гаманець від шкідливих непотрібних речей. Наступного разу продовжимо тему стильних функціональних аксесуарів для кухні)